Nasze imprezy

Gruba Dycha na Dąbrowie 2021

Ponad 170 osób ukończyło, grubo ponad 10 kilometrową trasę po leśnych ścieżkach Leśnej Dąbrowy. Było upalnie, lecz na zacienionej trasie upał wydawał się do zniesienia. Najstarszy bukowy las w tej okolicy skutecznie zatrzymał słońce w koronach drzew. Nareszcie wspólny start:) Po blisko roku obostrzeń udało się normalnie zorganizować imprezę. Choć słowo normalnie brzmi tu dziwnie. Bo kto normalny biega w taki upał z muchami i komarami w trawie po kolana? 😉

Leśna z Hakiem 2021

157 osób zameldowało się na mecie. Dziękujemy. Była moc. Super, że odwiedziliście leśny zakątek Kędzierzyna-Koźle. Niektórzy mieli bliżej, niektórzy dalej. Niektórzy z tych co mają bliżej mówili, że choć są z Key-Key to nie wiedzieli, że tak fajne tereny mają pod nosem. Wszyscy dzielnie się spisaliście. Można śmiało napisać, że na piątkę. No i 1/4 drogi do AKK2021 za Wami. Dzięki, że byliście i choć usta zasłanialiście, dystans trzymaliście to piątkę przebyliście.

Strasznie Fajna Piątka

Strasznie Fajna Piątka 2021

Ponad stu uczestników wystartowało w Straszni Fajnej Piątce w Kędzierzyne-Koźlu. Zawodnicy, ze względu na obostrzenia wyruszyli na pięciokilometrową trasę w trzech falach. Duchy, upiory i zjawy na ponad trzy godziny opanowały zabytkowy Kozielski Park. Gęsta mgła wspaniale podkreśliła upiorny helloweenowy klimat.

Aktywny Joker 2021

Kolejny raz frekwencja dopisała. Mimo zakazów i obostrzeń udało nam się wspólnie z Wami zorganizować Aktywnego Jokera. Ze względu na obowiązujące przepisy był to otwarty trening na dystansie 5 km. Jednak najważniejsze, że każdy z Was mógł odebrać upragniony medal i uzupełnić kolekcje. Jeszcze ważniejsze, że mimo trudnych czasów udało nam sie spotkać i podziękować Wam za wspólny 2020 rok.