Nasze imprezy

Leśna z Hakiem 2021

157 osób zameldowało się na mecie. Dziękujemy. Była moc. Super, że odwiedziliście leśny zakątek Kędzierzyna-Koźle. Niektórzy mieli bliżej, niektórzy dalej. Niektórzy z tych co mają bliżej mówili, że choć są z Key-Key to nie wiedzieli, że tak fajne tereny mają pod nosem. Wszyscy dzielnie się spisaliście. Można śmiało napisać, że na piątkę. No i 1/4 drogi do AKK2021 za Wami. Dzięki, że byliście i choć usta zasłanialiście, dystans trzymaliście to piątkę przebyliście.

Strasznie Fajna Piątka

Strasznie Fajna Piątka

Ponad stu uczestników wystartowało w Straszni Fajnej Piątce w Kędzierzyne-Koźlu. Zawodnicy, ze względu na obostrzenia wyruszyli na pięciokilometrową trasę w trzech falach. Duchy, upiory i zjawy na ponad trzy godziny opanowały zabytkowy Kozielski Park. Gęsta mgła wspaniale podkreśliła upiorny helloweenowy klimat.

Aktywny Joker

Kolejny raz frekwencja dopisała. Mimo zakazów i obostrzeń udało nam się wspólnie z Wami zorganizować Aktywnego Jokera. Ze względu na obowiązujące przepisy był to otwarty trening na dystansie 5 km. Jednak najważniejsze, że każdy z Was mógł odebrać upragniony medal i uzupełnić kolekcje. Jeszcze ważniejsze, że mimo trudnych czasów udało nam sie spotkać i podziękować Wam za wspólny 2020 rok.