Jeżeli Twoją cechą jest pracowitość? Potrafisz ciężko pracować w zespole? Masz w sobie nieskończone pokłady energii a pozytywne szaleństwo to Twoje drugie imię… To wiedz, że nadajesz się do EKIPY XYZ

Szukamy ludzi z dużą dozą cierpliwości i poczuciem humoru. Osób, które angażują się na 110% w realizację zadań. Poszukujemy ludzi, którzy łączą w sobie właśnie te cechy. Jeżeli to TY? Zostań Wolontariuszem i dołącz do nas.

Nie damy rady wyprodukować naszych aKKtywności bez Ciebie. To fabryczna EKIPA dba o przebieg wydarzenia w strefie Biuro-Start-Meta. To EKIPA dopinguje uczestników na każdym kroku na trasie. To EKIPA robi najbardziej pozytywny hałas.

    UWAGA! zgłaszając się do wolontariackiej fabrycznej EKIPY XYZ, nie masz co liczyć na pracę w wyłącznie młodym, perspektywicznym zespole z jasną i przejrzystą ścieżką kariery! Nie gwarantujemy też przerw na papieroska, kawę i ploty. Nie licz na popołudniową drzemkę! Nie dajemy kart multisportowych, paczek na święta i auta do dyspozycji po godzinach pracy! Nie płacimy też składek na programy emerytalne i prywatne ubezpieczenie!

    Co możemy zagwarantować? Gwarantujemy super atmosferę. Dajemy możliwość pohałasowania w miejscach, w których normalnie nie można tego robić. Dajemy Ci michę ciepłej strawy i przekąski w trakcie wydarzeń (generalnie to co na stołach). Dajemy Ci możliwość wystartowania lub otrzymania zniżki na strat w wybranym biegu Fabryki Aktywności XYZ. Możesz też liczyć na pamiątkowy gadżet. Zabierzemy Cię na organizowane wyjazdy… żeby zrobić szum na innych biegach… Fabryka ON TOUR!

Dajemy też coś co jest najcenniejsze – nielimitowany dostęp do podziękowań i uścisków dłoni od Fabrycznego Zarządu i/lub wyznaczonego opiekuna – koordynatora (namaszczonego i wybranego przez Zarząd XYZ). A wiedz !!!… to wartość sama w sobie… bo ONI nie trwonią energii na zbytnie rozdawanie podziękowań.

    Chcesz zrobić coś aKKywnego, coś naprawdę GRUBEGO, coś zuchwałego co zrobi komuś dzień? Chcesz dołączyć i być częścią SUPER EKIPY XYZ?  Wypełnij formularz – zgłoszenie (na stronie wydarzenia), a my skontaktujemy się z Tobą i ustalimy szczegóły. 

UWAGA! 
Wolontariuszem mogą być osoby powyżej 16 roku życia. Osoby niepełnoletnie potrzebują zgody rodzica/opiekuna prawnego.

Wypłenij ANKIETĘ – zgłoszenie ogólne lub na wybrany bieg (TU: lista biegów).

Masz jakieś dodatkowe pytania? napisz: ekipa-wolontariat@sisxyz.pl

Scroll to Top