Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

Bursztynowa Mila 2024

6 lipca

Bursztynowa Mila 2024 to więcej niż bieg. Bursztynowa Mila 2024, to prawdziwa przygoda dla miłośników biegów crossowych, natury, bursztynu i dobrej zabawy!

Bieg rozgrywany jest nad brzegiem malowniczej Dębowej. Ten wyjątkowy bieg doceniany jest przez uczestników z całego kraju jako jedno z najbardziej ekscytujących wydarzeń sportowych w tej części wszechświata. W minionych ośmiu edycjach Bursztynowej Mili, biegacze mieli okazję doświadczyć niezapomnianych chwil. Uczestnicy pokonują trasę – 1609 metrów – poprowadzoną wzdłuż plaży. Klimatyczna sceneria nad brzegiem Dębowej oraz urozmaicona crossowa trasa sprawiają, że Bursztynowa Mila 2024 jest biegiem uznawanym za prawdziwie WYZWANIE.

Tegoroczna dziewiąta edycja odbędzie się 6 lipca 2024. Start o godzinie 18:09.  Zapraszamy wszystkich entuzjastów biegów crossowych do wzięcia udziału w tej niezapomnianej przygodzie.

Niezależnie od poziomu zaawansowania, każdy uczestnik znajdzie coś dla siebie na trasie Bursztynowej Mili. 

To tu dzięki dynamicznej i wymagającej trasie, uczestnicy mają okazję przekroczyć swoje własne granice, pokonać wyzwania oraz cieszyć się sportową rywalizacją.

Wibracje i atmosfera tego wyjątkowego wydarzenia sprawiają, że każdy FINISCHER czuje się  jak bohater niezapomnianej przygody! 

Bądź jednym ze 110 bohaterów. Bądź częścią legendy Bursztynowej Mili i przyłącz się do naszego biegowego święta nad Dębową! To nie tylko bieg – to prawdziwe przeżycie!

#BursztynowaMila #BiegPrzygodowy #CrossCountryAdventure #ZdrowaDębowa #1609metrów

Zapisy TUTAJ

Szczegóły

Data:
6 lipca
Kategoria Wydarzenie:

Organizator

Fabryka Aktywności XYZ
Email
biuro@sisxyz.pl
Scroll to Top