ZADEK 2025! …

Wiemy, że jeszcze czas! Magiczne 9 miesięcy… Wiemy, że jeszcze myślisz o tegorocznych ultra startach. Wiemy jednak, że już nieśmiało w Twoim kalendarzu pojawiają się plany i starty 2025.

Pamiętamy, że na edycję ultra ZADEK 2024 zapisy zamykaliśmy 1 stycznia. Dlaczego?  z powody braku miejsc! a wielu nie widzieć, dlaczego czekało do ostatniej chwili i … się nie doczekało… Dlatego Ty nie bądź jak ONI…

Czas przedstawić naszego królika w kapeluszu! A w zasadzie to zająca… bo to ZADEK zajęczy!

Najkrótszy dystans ultra Zuchwałych Aktywności Dobrze Ekstremalnymi Kniejami 2025! To „zaledwie” 30 km. Jednak TO nie oznacza, że będzie łatwo. Nie będzie – obiecujemy.

ZADEK z całą pewnością ZAJĘCZY. Szybkie 30 km sprawi, że poślady będą pracowały na maksa, a zakwasy pojawią się zanim zdążysz powiedzieć HOP-HOP.

Nie daj się zatem zwieść rozmiarowi! Zajęcze 30 km to niezapomniane wyzwanie i super chwile, których doświadczysz przemierzając kędzierzyńskie zuchwałe bezdroża i knieje.

Zadbamy tak jak w 2023 i 2024, żeby nudy nie było.

Zapisy na ZADEK ZAJĘCZY i inne dystanse Zuchwałych Aktywności ruszają 1 czerwca o 20:25. Wskakuj na listę i bądź z nami 1 marca 2025! Info szukaj też na naszych profilach na facebooku:

https://bit.ly/ZADEK_2025_event & https://bit.ly/ultraZADEK_ultraMOC

ZADEKZajęczy #ZuchwałeWybory #zapisywkrótce
Scroll to Top